Hakkımızda | dikizaynasepeti.com

dikizaynasepeti.com Otomobil Satış Sonrası Hizmet ve Ürünler sektörü içerisindeki araç görüntü sistemlerinde ayna grubu eşdeğer ürün ihtiyacına karşılamak için 2019 yılında kurulmuş genç bir markadır. Alanında sektörün dinamiklerine uygun olarak dikiz ve yan ayna gruplarında eş değer ürün kalitesini orijinal parça seviyesine çıkarmak ve bu çizginin korunmasını sağlamak amaçlanmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesi, tedarik hızı ve satış desteğimiz ile sizleri her zaman en iyisini sunmak istiyor ve bu hedef ile gelişmeye devam ediyoruz. 

Vizyonumuz

İnsanları mutlu edecek ergonomik ve teknolojik ürünleri sunarak ayna ürün grubu konusunda sevilen, global marka olmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz

Otomobil yedek parça sektöründeki varoluş amacı, insana ve çevreye duyarlı yapısını sürekli kılmak ve ulaşılabilirliği en üst düzeye çıkarmaktır.

 

Kaliteli, ulaşılabilir ürünleri ve rekabetçi fiyat politikası ile tüketicilerimizin dikiz ve yan ayna pazarında tüm ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

 

Küresel ve ülke ekonomiye değer katmak, yerli global bir marka yaratmak.

 

Otomobil model yenilemelerini yakından takip ve izleyerek ürün çeşitliliği ve kalitemizi en üst düzeye çıkarmak.

Kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmak.

 

İş ortağı markalarımız ile süreklilik ve sürdürülebilirlik sağlamak, gelişen teknolojileri takip ederek AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerini desteklemek.

 

Faaliyetlerimizle tüm paydaşlarımız için fayda ve değer oluşturmak.

 

Sosyal sorumluluk projelerimiz ve çevreye duyarlılığımız konularında bilinirlik yaratmak ve çalışanlarımızı, bu amaç doğrultusunda eğiterek kişisel gelişimlerine ve farkındalıklarına katkıda bulunmaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

dikiz aynası

yan ayna

araç iç ayna

araç yan ayna

motor yağı
araç fren balatası
... (…)